Stępień Grażyna „Pod Dziką Różą”

POŁOŻENIE

Gospodarstwo Gościnne Pod Dziką Różą leży w Baligrodzie, cichej i spokojnej wsi położonej w dolinie rzeki Hoczewki przy dawnym trakcie węgierskim. Nasz dom usytuowany jest w pobliżu starej murowanej cerkwi i willi doktora Kuźmaka, przy drodze wojewódzkiej.

GOSPODARSTWO

Dla naszych gości przygotowaliśmy cztery pokoje z łazienkami, jadalnię i kuchnię z wyposażeniem do samodzielnego przygotowania posiłków. Wokół domu ogród z bezpiecznym parkingiem. W ogrodzie zadaszona wiata z piecem kaflowym, chlebowym i grillem – wygodne pomieszczenie do odpoczynku na świeżym powietrzu niezależnie od pogody. Każdego naszego Gościa zapraszamy do degustacji regionalnych wyrobów.

ATRAKCJE

Baligród to doskonała baza wypadowa zarówno w Wysokie Bieszczady jak i nad Jezioro Solińskie (ok.13 km). Czas można spędzić wędrując po górach jak i skorzystać z bogatej oferty wycieczek zorganizowanych po Podkarpaciu, Węgrzech, Słowacji, Ukrainie (nieodzowny paszport).
W pobliżu mnóstwo atrakcji dla dzieci, chętnie podpowiemy, jak najlepiej wykorzystać czas pobytu w Bieszczadach, które miejsca warto odwiedzić, które szlaki górskie są najbardziej popularne, a którymi może warto powędrować i poznawać ze względu na bogatą historię tych terenów.

Każda pora roku „oferuje” inne atrakcje:

latem – korzystamy z licznych szlaków rowerowych, konnych, parków linowych, lotów szybowcowych, spływów kajakowych na Sanie, odwiedzamy Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, jedziemy Bieszczadzką Kolejką Leśną.

zimą – uprawiamy sporty zimowe, zjazdowe na wyciągach w Bystrem i Weremieniu, narciarstwo biegowe i skiturowe na przygotowanych trasach, czy zdobywamy góry na rakietach śnieżnych.

cały rok – odwiedzamy Muzeum Historyczne w Sanoku z galerią Zdzisława Beksińskiego, Zamek w Krasiczynie, unikalne forty w Przemyślu.

ul. Bieszczadzka 18/2A,
38-606 Baligród

13 468 47 91
781 317 141

https://poddzikaroza.pl/