Domek "Nad Strumieniem" i "Pustelnia"

Domek „Nad Strumieniem”

jest całoroczny z kominkiem, przeznaczony do 14 osób, ma 4 pokoje z 4 łazienkami (każdy pokój ma swoją łazienkę i jedno bardzo wygodne łóżko małżeńskie). W całości przeznaczony dla gości. W pełni wyposażona kuchnia, naczynia, sztućce, kuchenka gazowa i mikrofalowa, dwie lodówki, 2 balkony, ganek, 4 TV płaskie, WiFi, radio, spokój, przestrzeń.

LOKALIZACJA:

Domek jest położony w Bieszczadach na obrzeżach Baligrodu, oddalony 10km od Zalewu Solińskiego (Wołkowyja) i ok. 3km od wyciągu narciarskiego (Bystre). Nasz domek znajduje się na dużej działce 4000m2 z lasem, ogrodem i rzeką, oddalonej niecałe 100m od drogi asfaltowej. Na działce znajdują się wiata, ławki, stoły, huśtawki, piaskownica, grill, miejsce na ognisko, gałęzie do ogniska. Parking jest bezpośrednio przy domku.

Pokoje:

Domek jest dwukondygnacyjny, w całości drewniany. Na parterze znajdują się dwa pokoje, każdy z łazienką (od 2 w jednym do 5 w drugim miejsc noclegowych) oraz kuchnia i przedpokój. Na poddaszu znajdują się 2 pokoje, każdy z łazienką i balkonem (do 4 miejsc noclegowych w każdym) i przedpokój. W domku obowiązuje zakaz palenia i wprowadzania zwierząt, co pomaga nam utrzymać wysoki standard, higienę i bezpieczeństwo.

Łazienki:

Pełny węzeł sanitarny, kabiny natryskowe, bieżąca ciepła i zimna woda, wysoki standard.

Kuchnia:

Istnieje możliwość sporządzania posiłków we własnym zakresie, 2 lodówki, kuchnia gazowa i mikrofalowa, ciepła i zimna woda, naczynia, garnki, sztućce.

Cennik:

Cena rezerwacji zależy od długości pobytu, ilości osób wynajmujących domek i pory roku w jakiej jest dokonywana rezerwacja. Wynajęcie całego domku ok. 420zł/za dobę przy 14 osobach. Przy mniejszych grupach nie taniej niż 350zł za dobę za cały domek. Za każdą następną osobę więcej niż 14 osób – plus 20zł.

Podana cena obowiązuje przy rezerwacji od soboty do soboty na tydzień lub dłużej. Przy krótszych rezerwacjach cena może być wyższa. Poza sezonem wynajmujemy tanio cały domek nawet dla niewielkiej liczby osób.

Początek lipca i ostatni tydzień sierpnia: ceny do uzgodnienia

Sylwester/Nowy Rok i długie weekendy rezerwujemy tylko dla grup ceny do uzgodnienia.

USŁUGI I ATRAKCJE W OKOLICY:

Ø  las, strumień (przy domku)

Ø  aquapark w Lesku (20 km)

Ø  basen kryty i odkryty (2,8 km)

Ø  wyciąg narciarski (2,8 km)

Ø  korty tenisowe (2,8 km)

Ø  kościół (0,35 km)

Ø  cerkiew prawosławna (1 km)

Ø  trasy i szlaki turystyczne dla pieszych i rowerzystów na terenie parków narodowych

Ø  sklepy (0,8 km)

Ø  restauracja Karczma MIŚ (1 km)

Ø  Zalew Soliński (10 km)

Ø  tereny bogate w jagody, maliny, jeżyny, grzyby i zioła

Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy i życzymy udanego wypoczynku !!!

Agnieszka i Bogusław Zarembowie

ul. Balów 16
38-606 Baligród,

507 031 912