Chata w Bieszczadach

Nasza „Chata w Bieszczadach”, to klimatyczny, malowniczo położony dom wśród bieszczadzkich łąk i lasów.

Z naszej chaty rozpościera się zapierająca dech w piersiach panorama na sąsiednie wzgórza i masywy leśne. Wokoło panuje błoga cisza i spokój.

Nasz dom to idealne miejsce dla ludzi pragnących odpocząć od zgiełku, gwaru i trosk życia codziennego. Kochający obcowanie z przyrodą mogą tu usłyszeć głosy przyrody – wiatr, śpiew ptaków, świerszczy natomiast nocą, na czarnym niebie niemal dotknąć gwiazd.W naszej chacie znajduje się 5 stylowo umeblowanych pokoi (4 – dwuosobowe, 1 – czteroosobowy), każdy z łazienką. Ponadto dla wszystkich mamy wygodny salon, jadalnię i w pełni wyposażoną kuchnię. Całość wykonana z dbałością o szczegóły, w trosce o najlepsze samopoczucie naszych gości. W sumie w chacie komfortowo może przebywać do 12 osób.

Z salonu wyjście na duży, słoneczny taras z widokiem na góry. W obejściu ławeczki, huśtawki oraz duży plac zabaw. Ponadto duża wiata biesiadna z grillowiskiem na długie wieczory przy pieczeniu kiełbasek.

Nie lada atrakcją jest możliwość skorzystania z Ruskiej Bani (Sauny), gdzie można zrelaksować się po całym dniu leśnych wędrówek.

Zapraszamy

58, Bieszczadzka 38,
38-606 Baligród

783 643 128